Podcast - Piękny umysł

Piękny umysł #12 Katarzyna Ostasz Emocje & Metoda Silvy, Medytacja

W tym odcinku podcastu Pięknego umysłu:

🔸 Jak świadomie żyć i znaleźć balans w życiu?

🔸 Jak dystansować się od negatywnych emocji, natrętnych myśli?

🔸 Czym jest metoda Silvy?

🔸 Czy istnieje coś takiego jak samouzdrawianie? A jeżeli tak jak to się dzieje?

🔸 Po co nam medytacja i rozwój osobisty?

O tym wszystkim rozmawiam z Katarzyną Ostasz.

📌 Kasia jest socjologiem, akredytowanym coachem biznesu i umysłu oraz certyfikowanym trenerem metody Silvy. Prowadzi zarówno warsztaty i seminaria, jak i programy mentoringowe. Jej motto to Świadomy biznes, świadome życie.

📌 Zapraszam Cię do wysłuchania naszej rozmowy. Jestem bardzo ciekawa, czy spotkałaś_eś się już z metodą Silvy? Medytujesz?

➡️ YouTube 

➡️ Spotify

➡️Apple Podcast

Piękny umysł #11 Katarzyna Puzyńska Saga Lipowo

🔸 Jest niezwykle utalentowaną, autorką bestsellerowych kryminałów – Katarzyna Puzyńska.

🔸 Kasia jest z wykształcenia psychologiem. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na swojej największej pasji, czyli pisaniu. Prawa do publikacji jej powieści sprzedano do ponad dwudziestu krajów. Jest autorką bestsellerowej Sagi o Lipowie.

W wolnych chwilach biega i zajmuje się swoim czworonożnym stadem – psami i końmi. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Mówi się, że jest najbardziej wytatuowaną polską pisarką. Od lat jest weganką.

🔸 Podczas naszej rozmowy Kasia zdradza jak napisać książkę i dlaczego pisze kryminały. Dużo rozmawiamy na temat Sagi o Lipowie, bohaterach i psychologii. Zagadałam ją również o serie książek non-fiction „Policjanci. Ulica”, „Policjanci. Bez munduru” i „Policjanci. W boju”. Czy Kasia chciała pracować dla policji i co znaczą dla niej jej tatuaże – dowiesz się z tego nagrania 🖤

➡️ YouTube

➡️ Spotify

➡️Apple Podcast