Piękny umysł #10 Dr Michał Jasieński Motywacja i kreatywność w pracy zdalnej

🔸 Kreatywność i elastyczność szybkiego dostosowywania się do zmian była i jest pożądaną kompetencją. Wiemy, że to ważne, ale bardzo często nie wiemy, jak się za to zabrac. Do dzisiejszej rozmowy zaprosiłam Doktora Michała jasieńskiego.

🔸 Dr Michał Jasieński – absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i doktorant Harvard University. Profesor akademicki, prowadzi wykłady w języku polskim i angielskim z zarządzania innowacjami, zachowań organizacyjnych, metod kreatywności i teorii przywództwa. Profesor na Wydziale Przedsiębiorczości i Zarządzania w Wyższej Szkole Biznesu – National-Louis University.

🔸Opublikował ponad 50 oryginalnych prac naukowych i esejów z zakresu nauk przyrodniczych, filozofii nauki, metodologii edukacji i zarządzania wiedzą, które ukazały się w czołowych czasopismach naukowych publikowanych zarówno w krajowych czasopismach popularnych i gazetach jak i światowej klasy pismach naukowych. Współzałożyciel i vice-prezes Fundacji “Salus Publica” na Rzecz Zdrowia Publicznego. Prowadził projekty w ramach rządowego programu „Kreator innowacyjności”: „Innowacje i współpraca” oraz „Kultura innowacji”

Z Michałem rozmawialiśmy o tym jak się motywować w pracy zdalnej, o tym dlaczego warto się uczyć i rozwijać i o pracy na uczelni. Poruszyliśmy temat zmiany, kreatywności i myślenia krytycznego.