Psychoterapeutka & Coach

Nazywam się Magdalena Kopenhagen i na co dzień zajmuje się pomaganiem innym. Od zawsze zadawałam sobie pytania o to, dlaczego ludzie zachowują się w określony sposób i czym kierują się przy podejmowaniu decyzji. Był to powód mojego zainteresowania psychologią. Mając 17 lat, odkryłam książkę Daniela Goleman’a „Inteligencja emocjonalna” i po jej przeczytaniu doskonale wiedziałam, co chce robić w życiu.

Wszystko zaczęło się w moim rodzinnym mieście Zabrzu, gdzie uczęszczałam do Liceum Sztuk Pięknych. Rozwinęłam tam swoją kreatywność i inne spojrzenie na świat. Odkryłam również swoją wielką pasję – fotografię. Studia magisterskie w Katowicach i Sosnowcu dały mi wiedzę z psychologii, pedagogiki i gospodarki. Jednak to mi nie wystarczało, głód wiedzy i nowych umiejętności zainspirował mnie do kształcenia się w Niemczech i Anglii. W ostatnich latach zdobyłam wykształcenie w zakresie Psychologii i Samoleczeniu między innymi u Dr Richarda Bandler’a, Tony Robbins’a oraz Dr Joe Dispenza.

Jestem założycielką Kopenhagen Academy. W latach 2012 – 2021 mieszkałam w Niemczech pracując głównie w krajach niemieckojęzycznych. Obecnie pracuje w 3 językach jako certyfikowana Psychoterapeutka Poznawczo Behawioralna CBT oraz ACT (Terapia akceptacji i zaangażowania (acceptance & commitment therapy), od około 10 lat współpracuje ze służbami mundurowymi jako Interwentka kryzysowa, certyfikowana międzynarodowa Terapeutka Hipnozy Klinicznej (członkini National Guild of Hypnotist) oraz Ustawień Systemowych (to metoda pracy nad relacjami, więzami, uwikłaniami w rodzinie, w instytucjach, w społeczeństwie), Coach NLP (członkini Society of NLP) i Panoramy Społecznej (WSCO) oraz szkoleniowiecSzkolę w różnych krajach, głównie na rynku europejskim. Kieruje się życiowym mottem – wszystko co robię, robię dla innych. To sprawia, że praca jest dla mnie wielką pasją i sensem życia.

Jestem w trakcie studiów psychologii klinicznej i suicydologii (teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu samobójstw).

Dzięki indywidualnie dobranym różnorodnym strategiom i technikom mentalnym, których używam w pracy z moimi klientami, pomagam im uwolnić się od ograniczających przekonań, przejąć kontrolę nad własnymi emocjami i znaleźć zatraconą równowagę w życiu. Efektem tego jest polepszenie się jakości i długości życia, znaczne zwiększenie się potencjału i efektywności biznesowej, lepsza koncentracja i kreatywne myślenie oraz zdrowe relacje zawodowe i społeczne.

W swojej pracy używam różnych form i metod terapii, narzędzi m.in. terapia poznawczo – behawioralna, hipnoza, mindfulness, nlp, panorama społeczna, ustawienia systemowe.

Każdą wolną chwilę staram się spędzać ze rodziną i przyjaciółmi, bez których nie wyobrażam sobie codzienności. Cenię sobie zdrowy tryb życia, dlatego dużo gotuje i regularnie uprawiam sport. Mam wiele pasji, uwielbiam strzelectwo, podróżować, kocham sztukę i tatuaże.

Można mnie spotkać zarówno na leśnym spacerze, strzelnicy jak i na koncercie. Kocham życie i staram się zarażać tym innych.

Konsultant biznesowy i Trenerka rozwoju osobistego

Jestem nie tylko coachem, ale również odnoszę sukces w biznesie. W pracy zawodowej szukam kreatywnych, skutecznych i nieszablonowych udoskonaleń oraz rozwiązań dla firm, które mogłyby usprawnić i ulepszyć pracę operacyjną. 

Moje motto brzmi: Don’t think outside the box, think like there is no box.

W mojej pracy poprzez indywidualne i holistyczne podejście do każdego przypadku, dzięki wiedzy i międzynarodowemu doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat, wspieram zdrowie moich klientów.  Efektem tego jest poprawa komfortu i jakości życia, zwiększony potencjał witalności i długowieczności.

Motywują mnie wyzwania, uwielbiam nowe sytuacje, jestem empatyczna, ambitna i szybko się uczę. Moją największą zaletą jest nieustanne dążenie do lepszych rezultatów, dopasowywanie się do zmian zachodzących w firmie, samodyscyplina oraz sprawne opracowywanie i finalizacja projektów. 

Podczas pracy wykazuje się jako team player, ponieważ wyznaję zasadę, że współpraca daje lepsze, szybsze i skuteczniejsze rozwiązania. Uważam, że dobrze funkcjonujący zespół jest sercem każdej firmy.

Wywiady, przemówienia i prelekcje

Wywiadów, przemówień i prelekcji można posłuchać m.in. tu:

Bądź na bieżąco i zapisz się na newsletter!

Please wait...

Dziękuje za zapisanie się do newslettera! 

Jeżeli masz pytania to zapraszam do kontaktu