W trosce o Twoje zdrowie na co dzień współpracuję ze specjalistami z dziedzin sportu i dietetyki tworząc dla Ciebie wyjątkowe i skrojone na miarę Twoich potrzeb programy. Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie Twoje i Twoich bliskich współpracuję jako wolontariuszka z Fundacją GROM Siła i Honor, z PMF organizuję warsztaty dla pracowników pierwszej linii, ArmyWoman oraz z Prywatnym Detektywem Konradem Wojtczakiem.

Transkrypcje Podcastów przygotowuje dla mnie Agnieszka Sokal.

PMF

PMF to strona dla wszystkich policjantów, którym zależy na swojej służbie i cenią sobie wysokie morale oraz esprit de corps policyjnego munduru.

Strona powstała w 2013 roku jako swoista przeciwwaga i odpowiedz na hejt jaki wylewał się na policjantów, przede wszystkim ze strony środowisk pseudokibiców. My też jesteśmy aktywnymi użytkownikami mediów społecznościowych i PMF to nasze miejsce w sieci.Strona powstała, aby motywować, podnosić morale, podpatrywać kolegów zza granicy, wspólnie ucząc się, a przede wszystkim łączyć środowisko w poczuciu policyjnej solidarności. Od samego początku dbamy aby każda wizyta na naszej stronie przynosiła pożytek każdemu policjantowi, który nas odwiedza. Z czasem na stronie zaczęło pojawiać się coraz więcej „cywili”, którzy chcieli zobaczyć, jak wygląda świat po drugiej stronie tarczy. Również z myślą o nich przygotowywaliśmy publikacje, poradniki pomagające w zrozumieniu specyfiki naszej służby, oraz radziliśmy jak zachowywać się w konkretnych sytuacjach, także podczas interwencji policji.

Od samego początku poczucie jedności, odpowiedzialności za partnera, troski o wzajemne bezpieczeństwo w walce z przestępczością było dla nas priorytetem. Dlatego jako pierwsi wprowadziliśmy do świadomości mundurowych i społeczeństwa pojęcie „Cienkiej Niebieskiej Linii” (z ang.Thin Blue Line). Ten symbol odnosi się do policjantów, którzy w każdym społeczeństwie oddzielają dobro od zła oraz zachowania porządku w chaosie. Cienka niebieska linia na czarnym tle łączy również pamięć o poległych policjantach, z funkcjonariuszami którzy są nadal w czynnej służbie. Z cienką niebieską linią nieodzownie łączy się hasło Hold The Line. To międzynarodowa maksyma policjantów, podkreślająca ich solidarność, wzajemne wsparcie i koleżeństwo niezależnie od pełnionej stopnia i piastowanego stanowiska.

Hold The Line wyraża ważne policyjne wartości m.in. odpowiedzialność, odwagę i ofiarność. Opaska z cienką niebieską linią na nadgarstku cywila to wyraz uznania dla trudnej służby funkcjonariuszy Policji. PMF to nie tylko strona w Internecie. Od wielu lat aktywnie wspieramy inicjatywy charytatywne, zbiórki dla potrzebujących, pomoce prawne, akcje przekazywania „1%” i wiele innych. Jesteśmy aktywnym uczestnikiem wydarzeń związanych z naszą formacją min. Braliśmy udział w powstaniu oraz objęliśmy patronatem medialnym serię książek Katarzyny Puzyńskiej z pt. „Policjanci”, z której to połowa wynagrodzenia autorki została przekazana na cele statutowe Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Army Woman

Magdalena Stanisz - pasjonatka holistycznego podejścia do życia, zakochana w świecie survivalu militarnym, broni i treningach siłowych. Magda z wykształcenia jest między innymi dietetykiem, medykiem naturalnym, trenerem sportów siłowych i crossfitu, instruktorem strzelectwa oraz survivalu. Ostatnie 5 lat spędziła na pracy z Armią Amerykańską i nie tylko, szkoląc żołnierzy z zakresu sztuki przetrwania, wliczając w to treningi wytrzymałościowe, strzelectwa długodystansowego, dynamicznego oraz bojowego.


W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do każdego, równocześnie ale przede wszystkim opierając się na doświadczeniu, również międzynarodowym.

W Życiu wyznaje zasadę, że przetrwanie wymaga umiejętności, a nie jedynie książek na regale i masy drogiego sprzętu. Analizując szczegółowo każdy przypadek, dokłada wszelkich starań do przekazania wiedzy, poprzez jej dokładne wyjaśnienie oraz wykorzystanie jej w praktyce.

Agencja Detektywistyczna

Detektyw Wojtczak to zespół profesjonalnych doświadczonych detektywów , działających na terenie całej Polski i Europy.

Detektyw Wojtczak świadczy usługi detektywistyczne na podstawie koncesji RD-99/2021 wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2018r , powstaliśmy i działamy z myślą o wsparciu w rozwiązywaniu trudnych spraw rodzinnych , rozwodowych , a także tych, w których poszukujemy zaginionych osób oraz ich majątków.

IMG_1820

Agnieszka Sokal

Agnieszka z tekstem pracuje właściwie od zawsze: poczynając od agencji reklamowej, przez dział PR-u i marketingu, aż po zlecenia jako freelancer - słowa towarzyszą jej na każdym kroku. Co robi? Zajmuje się korektą i redakcją tekstów.

Sprawdza ortografię, interpunkcję i składnię, weryfikuje spójność i aktualność tekstów, eliminuje literówki, powtórzenia i niewłaściwie zastosowane zwroty. Sprawia, że tekst brzmi lepiej i chce się go czytać! Dodatkowo oferuje transkrypcję nagrań z plików audio i video. Korzystając z jej usług zyskujesz gwarancję poufności, dobrej ceny i jakości.

Jeżeli masz pytania to zapraszam do kontaktu