W trosce o Twoje zdrowie na co dzień współpracuję ze specjalistami z dziedzin sportu i dietetyki tworząc dla Ciebie wyjątkowe i skrojone na miarę Twoich potrzeb programy.

Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie Twoje i Twoich bliskich współpracuję z Fundacją Zaginieni oraz z Prywatnym Detektywem Dawidem Kucielem.

Transkrypcje Podcastów przygotowuje dla mnie Agnieszka Sokal.

Fundacja Zaginieni

Fundacja jest polską organizacją pozarządową, poszukującą zaginionych osób na terenie kraju i za granicą. Prowadzi działalność społeczno-edukacyjną. Wspiera każdego, kto potrzebuje pomocy, w tym bliskich zaginionych osób. Poszukuje, ale i zapobiega zaginięciom, realizując zadania w obszarze prewencji. Działa w oparciu o trzy filary: Serce, Wzrok i Dłoń. Robi wszystko, żeby świat, w którym żyjemy był bezpieczniejszy.

Z Fundacją współpracuję i jestem częścią zespołu, oferując wsparcie terapeutyczne, psychologiczne i językowe jako łącznik ze służbami krajów niemieckojęzycznych

Agencja Detektywistyczna

Nazywam się Dawid Kuciel i jestem prywatnym detektywem. Wszystkie powierzone sprawy realizuję razem z zespołem, który posiada wieloletnie branżowe doświadczenie w realizacji czynności operacyjno-rozpoznawczych i dochodzeniowo-śledczych.

Pomożemy Ci w każdej życiowej sytuacji – zarówno dotyczącej problemów prywatnych, jak i zawodowych. Naszymi największymi wartościami firmowymi są lojalność wobec klienta oraz maksymalna dyskrecja. Cechują nas indywidualne podejście do każdego zadania, dyskrecja oraz nieszablonowość w działaniu.

Na bieżąco informujemy Cię o przebiegu realizacji zlecenia, a po zakończeniu działań otrzymujesz szczegółowy raport (w zależności od rodzaju podjętych działań również zdjęcia oraz nagrania). Działamy legalnie – nasza firma widnieje w rejestrze działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-113/2018. Zebrane przez nas dowody mogą być wykorzystane w postępowaniu sądowym.

IMG_1820

Agnieszka Sokal

Agnieszka z tekstem pracuje właściwie od zawsze: poczynając od agencji reklamowej, przez dział PR-u i marketingu, aż po zlecenia jako freelancer - słowa towarzyszą jej na każdym kroku. Co robi? Zajmuje się korektą i redakcją tekstów.

Sprawdza ortografię, interpunkcję i składnię, weryfikuje spójność i aktualność tekstów, eliminuje literówki, powtórzenia i niewłaściwie zastosowane zwroty. Sprawia, że tekst brzmi lepiej i chce się go czytać! Dodatkowo oferuje transkrypcję nagrań z plików audio i video. Korzystając z jej usług zyskujesz gwarancję poufności, dobrej ceny i jakości.

IMG_2092

Anna Sadowska

Dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała tytuł Dietetyka Roku 2019 w plebiscycie „Mistrzowie Urody”. Pracuje z pacjentem nie tylko rozpisując diety, lecz również zwraca szczególną uwagę na podejście do żywienia i relację z jedzeniem. To specjalistka, która sprawia, że dieta przestaje być problemem.

Monika Staszewska

Monika Staszewska

Monika, z wykształcenia magister diagnostyki laboratoryjnej, ukończyła roczną prestiżową szkołę Biar Beauty w Katowicach na ocenę celującą. Jest mobilną makijażystką, działającą głównie na terenie Śląska, jej makijaże cechuje podkreślenie naturalnego piękna. Dodatkowo, Monika edukuje i wspiera kobiety w kwestiach dotyczących prawidłowej pielęgnacji, budowaniu właściwych nawyków oraz kreowania swojego wizerunku - zarówno codziennego, jak i biznesowego.

Untitled-1

Patrycja Zasada

Patrycja Prin (w rzeczywistości Patrycja Zasada) jest trenerem personalnym. Jednak jej prawdziwe nazwisko powinno brzmieć: skuteczne motywowanie do zmian. Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, studiowała Informację naukową i bibliotekoznawstwo, z którym łączą ją jedynie książki o sporcie. Na co dzień prowadzi swoją firmę 'FIT TEAM" w Starachowicach, gdzie dokonuje przemian swoich podopiecznych.

DSC_7160

Damian Nawa

Absolwent AWF Katowice na kierunku WF, trener hokeja na lodzie, instruktor fitness oraz jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych instruktorów jazdy na rolkach i łyżwach w Europie. Założyciel szkoły sportowej Skating School, w której z pełnym profesjonalizmem i cierpliwością uczy zarówno dzieci jak i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Można go również znaleźć na YouTube, gdzie prowadzi swój kanał z zakresu rolek i łyżew.

Jeżeli masz pytania to zapraszam do kontaktu