W trosce o Twoje zdrowie na co dzień współpracuję ze specjalistami z dziedzin sportu i dietetyki tworząc dla Ciebie wyjątkowe i skrojone na miarę Twoich potrzeb programy. Anna Sadowska, Monika Staszewska oraz Natalia i Damian Nawa są ekspertami w swoich dziedzinach, odnoszącymi liczne sukcesy na rynkach europejskich.

Reklamę oraz nagrania zawdzięczam Rafałowi Pyszka z firmy RosMedia.

 

IMG_2092

Anna Sadowska

Dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała tytuł Dietetyka Roku 2019 w plebiscycie „Mistrzowie Urody”. Pracuje z pacjentem nie tylko rozpisując diety, lecz również zwraca szczególną uwagę na podejście do żywienia i relację z jedzeniem. To specjalistka, która sprawia, że dieta przestaje być problemem.

Współpracując z Anną zyskujesz opiekę dietetyka obejmującą nie tylko konsultacje, ale przede wszystkim stały kontakt. Razem dobierzecie strategię działania, biorąc pod uwagę wszystkie możliwości i cele. Ania pokazuje, jak proste i przyjemne jest zdrowe jedzenie. Jest autorką licznych e-book’ów oraz webinarów.

Natalia Nawa

Natalia Nawa

Absolwentka AWF w Katowicach, kierunek wychowanie fizyczne, trenerka II klasy siatkówki, instruktor Fitness- Nowoczesne Formy Gimnastyki, instruktor Pilates. Współzałożycielka szkoły sportowej Skating School, najlepsza w nauce dzieci poprzez zabawę, instruktorka wrotkarstwa i łyżwiarstwa. Uwielbia góry, wszelakie wędrówki, a także jazdę na nartach.

Nauczycielka z powołania, której celem jest nie tylko nauka ale wniesienie do życia wspaniałych wartości. Żona, matka dwójki dzieci, które dają jej wiele energii i radości. Aktywność fizyczna jest wpisana w jej codzienny plan dnia. Trenując i ćwicząc regularnie ćwiczymy nie tylko swoje ciało, ale również umysł. Często to głowa decyduje o naszych wynikach i dalszych postępach. Uwielbia odkrywać nowe miejsca i poznawać ich historie.

Monika Staszewska

Monika Staszewska

Monika, z wykształcenia magister diagnostyki laboratoryjnej, ukończyła roczną prestiżową szkołę Biar Beauty w Katowicach na ocenę celującą. Jest mobilną makijażystką, działającą głównie na terenie Śląska, jej makijaże cechuje podkreślenie naturalnego piękna.

Dodatkowo, Monika edukuje i wspiera kobiety w kwestiach dotyczących prawidłowej pielęgnacji, budowaniu właściwych nawyków oraz kreowania swojego wizerunku - zarówno codziennego, jak i biznesowego.

DSC_7160

Damian Nawa

Absolwent AWF Katowice na kierunku WF, trener hokeja na lodzie, instruktor fitness oraz jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych instruktorów jazdy na rolkach i łyżwach w Europie. Założyciel szkoły sportowej Skating School, w której z pełnym profesjonalizmem i cierpliwością uczy zarówno dzieci jak i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Można go również znaleźć na YouTube, gdzie prowadzi swój kanał z zakresu rolek i łyżew.

Mąż, ojciec dwójki wspaniałych dzieci, miłośnik hokeja na lodzie i pasjonat rozwoju osobistego. Propaguje zdrowy tryb życia poprzez łączenie sportu, odpowiedniego odżywiania z treningiem mentalnym.

IMG_1520

Rafał Pyszka

Profesjonalne transmisje na żywo / streaming live z wielu kamer:
• Koncerty / konkursy muzyczne / festiwale • wydarzenia sportowe • konferencje, prezentacje • eventy • pokazy mody / show • demonstracje produktów • teleturnieje

Rosmedia z Rafałem Pyszka na czele dysponuje własnym sprzętem realizacyjnym audio i wideo oraz realizatorami z ponad 12-letnim doświadczeniem w wielu dziedzinach produkcji telewizyjnej i internetowej na żywo. Na potrzeby osób z niepełnosprawnościami Rosmedia realizuje transmisje na żywo z językiem migowym. Dzięki doświadczeniu zespołu produkcyjnego skutecznie zaprezentujesz na rynku swoją firmę. Pokażesz, czym się zajmujesz i kim jesteś. Doświadczeni twórcy z firmy przygotują dla Ciebie koncepcję i scenariusz filmów, a zespół analityków opracuje odpowiednią strategię komunikacji do wskazanej grupy klientów. Wykorzystując powyższe elementy powstaną filmy i animacje niezbędne do promocji Twojej działalności, promocji marki i swoich produktów.

Jeżeli masz pytania to zapraszam do kontaktu