W trosce o Twoje zdrowie na co dzień współpracuję ze specjalistami z dziedzin sportu i dietetyki tworząc dla Ciebie wyjątkowe i skrojone na miarę Twoich potrzeb programy. Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie Twoje i Twoich bliskich współpracuję jako wolontariuszka z Fundacją GROM Siła i Honor, z PMF organizuję warsztaty dla pracowników pierwszej linii, ArmyWoman, Akademia StrzeleckaCarpatia Arms oraz z Prywatnym Detektywem Konradem Wojtczakiem.

Transkrypcje Podcastów przygotowuje dla mnie Agnieszka Sokal.

PMF

PMF to strona dla wszystkich policjantów, którym zależy na swojej służbie i cenią sobie wysokie morale oraz esprit de corps policyjnego munduru.

Strona powstała w 2013 roku jako swoista przeciwwaga i odpowiedz na hejt jaki wylewał się na policjantów, przede wszystkim ze strony środowisk pseudokibiców. My też jesteśmy aktywnymi użytkownikami mediów społecznościowych i PMF to nasze miejsce w sieci.Strona powstała, aby motywować, podnosić morale, podpatrywać kolegów zza granicy, wspólnie ucząc się, a przede wszystkim łączyć środowisko w poczuciu policyjnej solidarności. Od samego początku dbamy aby każda wizyta na naszej stronie przynosiła pożytek każdemu policjantowi, który nas odwiedza. Z czasem na stronie zaczęło pojawiać się coraz więcej „cywili”, którzy chcieli zobaczyć, jak wygląda świat po drugiej stronie tarczy. Również z myślą o nich przygotowywaliśmy publikacje, poradniki pomagające w zrozumieniu specyfiki naszej służby, oraz radziliśmy jak zachowywać się w konkretnych sytuacjach, także podczas interwencji policji.

Od samego początku poczucie jedności, odpowiedzialności za partnera, troski o wzajemne bezpieczeństwo w walce z przestępczością było dla nas priorytetem. Dlatego jako pierwsi wprowadziliśmy do świadomości mundurowych i społeczeństwa pojęcie „Cienkiej Niebieskiej Linii” (z ang.Thin Blue Line). Ten symbol odnosi się do policjantów, którzy w każdym społeczeństwie oddzielają dobro od zła oraz zachowania porządku w chaosie. Cienka niebieska linia na czarnym tle łączy również pamięć o poległych policjantach, z funkcjonariuszami którzy są nadal w czynnej służbie. Z cienką niebieską linią nieodzownie łączy się hasło Hold The Line. To międzynarodowa maksyma policjantów, podkreślająca ich solidarność, wzajemne wsparcie i koleżeństwo niezależnie od pełnionej stopnia i piastowanego stanowiska.

Hold The Line wyraża ważne policyjne wartości m.in. odpowiedzialność, odwagę i ofiarność. Opaska z cienką niebieską linią na nadgarstku cywila to wyraz uznania dla trudnej służby funkcjonariuszy Policji. PMF to nie tylko strona w Internecie. Od wielu lat aktywnie wspieramy inicjatywy charytatywne, zbiórki dla potrzebujących, pomoce prawne, akcje przekazywania „1%” i wiele innych. Jesteśmy aktywnym uczestnikiem wydarzeń związanych z naszą formacją min. Braliśmy udział w powstaniu oraz objęliśmy patronatem medialnym serię książek Katarzyny Puzyńskiej z pt. „Policjanci”, z której to połowa wynagrodzenia autorki została przekazana na cele statutowe Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Army Woman

Magdalena Stanisz - pasjonatka holistycznego podejścia do życia, zakochana w świecie survivalu militarnym, broni i treningach siłowych. Magda z wykształcenia jest między innymi dietetykiem, medykiem naturalnym, trenerem sportów siłowych i crossfitu, instruktorem strzelectwa oraz survivalu. Ostatnie 5 lat spędziła na pracy z Armią Amerykańską i nie tylko, szkoląc żołnierzy z zakresu sztuki przetrwania, wliczając w to treningi wytrzymałościowe, strzelectwa długodystansowego, dynamicznego oraz bojowego.


W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do każdego, równocześnie ale przede wszystkim opierając się na doświadczeniu, również międzynarodowym.

W Życiu wyznaje zasadę, że przetrwanie wymaga umiejętności, a nie jedynie książek na regale i masy drogiego sprzętu. Analizując szczegółowo każdy przypadek, dokłada wszelkich starań do przekazania wiedzy, poprzez jej dokładne wyjaśnienie oraz wykorzystanie jej w praktyce.

Carpatia Arms

Carpatia Arms to firma tworzona przez osoby z pasją do strzelectwa. Pragniemy przekazać swoje umiejętności innym i pomóc w odkryciu nowego hobby. Carpatia Arms ma na celu oswojenie każdego z bronią palną, jak i zaspokojenie wszystkich potrzeb środowiska strzeleckiego.

Nasza firma ma zaszczyt prowadzić największą na Podkarpaciu Strzelnicę Arizona k. Leżajska. Jest to idealne miejsce na rozwijanie naszej działalności. Duży, odosobniony obiekt, gdzie jesteśmy tylko my, broń i przyroda.

Posiadamy szeroki wachlarz jednostek broni, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Nie potrzeba posiadać własnej broni, ani dodatkowych pozwoleń. Strzelnica dysponuje 15. Stanowiskami, które pozwalają na strzelanie do celów oddalonych o 25 m, 50 m oraz 80 m. Można poćwiczyć refleks strzelając do celów ruchomych (rzutki), a także inteligentnych, takich jak SteelAlive.

Carpatia Arms dąży do powiększenia infrastruktury strzelnicy o dodatkowe zaplecze szkoleniowe jak i inne udogodnienia.

Norbert Norman Akademia Strzelecka

Norbert jest instruktorem strzelectwa. Przez ponad 18 lat pracował w Resorcie Zbrojeniowym. Z wykształcenia pedagog.

Pierwszą styczność z bronią miał mając już 12 lat. 
Posiada wszelkie uprawnienia strzeleckie takie jak instruktor, prowadzący strzelanie, sędzia, trener. Prowadzi treningi strzeleckie obejmujące: strzelectwo bojowe oraz strzelectwo sportowe. Przygotowania do egzaminu na patent strzelecki oraz kwalifikowanego pracownika ochrony. W wolnym czasie poświęca się pasjom takim jak offroad czy żeglarstwo.

Agencja Detektywistyczna

Detektyw Wojtczak to zespół profesjonalnych doświadczonych detektywów , działających na terenie całej Polski i Europy.

Detektyw Wojtczak świadczy usługi detektywistyczne na podstawie koncesji RD-99/2021 wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2018r , powstaliśmy i działamy z myślą o wsparciu w rozwiązywaniu trudnych spraw rodzinnych , rozwodowych , a także tych, w których poszukujemy zaginionych osób oraz ich majątków.

IMG_1820

Agnieszka Sokal

Agnieszka z tekstem pracuje właściwie od zawsze: poczynając od agencji reklamowej, przez dział PR-u i marketingu, aż po zlecenia jako freelancer - słowa towarzyszą jej na każdym kroku. Co robi? Zajmuje się korektą i redakcją tekstów.

Sprawdza ortografię, interpunkcję i składnię, weryfikuje spójność i aktualność tekstów, eliminuje literówki, powtórzenia i niewłaściwie zastosowane zwroty. Sprawia, że tekst brzmi lepiej i chce się go czytać! Dodatkowo oferuje transkrypcję nagrań z plików audio i video. Korzystając z jej usług zyskujesz gwarancję poufności, dobrej ceny i jakości.

Jeżeli masz pytania to zapraszam do kontaktu