📌 Czy chcesz, aby Twoje rozmowy online i webinary wyglądały profesjonalnie?

📌 Masz dość tracenia czasu na szukanie rozwiązań technicznych w Internecie, gdy masz przed sobą jeszcze długą listę zadań?

📌 Chcesz podnieść swoje umiejętności przemawiania przed kamerą i z jeszcze większą swobodą prowadzić kreatywne, ciekawe i pełne emocji webinary?

📌 Od dawna myślisz żeby zacząć publikować swoje nagrania na YouTube, założyć konto na Instagramie i Facebooku?

Jeżeli odpowiedziałaś/eś „TAK” na przynajmniej jedno pytanie, to koniecznie czytaj dalej!

Mam doświadczenie nie tylko jako coach i trener rozwoju osobistego. Przez 10 lat pracowałam jako fotograf mody i produktu w różnych krajach, głównie na rynku Europejskim. Poznałam tajniki pracy w studio fotograficznym, oświetlenia, obróbki zdjęć i pracy przed obiektywem aparatu i kamery.

📌 Podpowiem w jaką kamerę najlepiej zainwestować lub przekształcić już istniejący aparat, aby służył jako kamera. Razem zdecydujemy jakie statywy wybrać oraz czy ścianki konferencyjne lub kotary akustyczne są dla Ciebie konieczne. Jakie oświetlenie kupić oraz co najważniejsze jak je ustawić abyś się bardzo dobrze prezentował/a przed obiektywem. Jednym z najważniejszych sprzętów, których potrzebujesz jest mikrofon. Wyjaśnię Ci również, dlaczego tak ważne podczas rozmów online jest używanie słuchawek. Dźwięk odgrywa ogromną rolę, dlatego też nauczę Cię jak pracować głosem, jak ustawić mikrofon i jak przygotować pomieszczenie do nagrywania.

📌 Razem dobierzemy sprzęt, który będzie adekwatny do Twojego budżetu.

📌 Wspólnie popracujemy nad zaaranżowaniem Twojej przestrzeni (w domu/ w biurze), aby tło Twoich rozmów służbowych (za pośrednictwem platform typu np. Zoom, Teams, Meet) webinarów (ClickMeeting, WebinarJam, itp.), czy na live’ów (live to inaczej transmisja wideo na żywo, którą możesz rozpocząć w każdej chwili) na Facebooku, Linkedin’ie, YouTube‘ie czy Instagramie było atrakcyjne dla oka oglądającego i podkreśliło Twój profesjonalizm.

📌 Gdy już się zaopatrzymy w podstawowy sprzęt, bardzo często zapominamy o jeszcze jednym ważnym szczególe – mianowicie łączu internetowym.

📌 Na nic się zda świetny mikrofon, droga kamera czy oświetlenie, gdy Twoje połączenie internetowe będzie ciągle przerywane. Do rozmowy online potrzebujemy przede wszystkim solidnego łącza internetowego. Czasami wystarczy dokupienie odpowiedniego kabla lub łącznika aby podnieść jakość połączenia. Jakiego?

📌 Wszystkiego dowiesz się podczas warsztatów ze mna!

Dla KOGO jest ta oferta?

♦️ Dla każdego, kto chce się lepiej prezentować przed kamerą i podnieść jakość swoich rozmów online oraz webinarów!

♦️ Na każdym poziomie zaawansowania. Nauczę Cię wszystkiego od podstaw!

♦️ Niezależnie od zajmowanego stanowiska czy branży w której pracujesz! 

♦️ Zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm (pomogę Twoim pracownikom podczas szkolenia grupowego)!

Sprzęt to nie wszystko!

📌 Nauczę Ciebie i Twoich pracowników jak przemawiać publicznie, aby Twoje wystąpienia zarówno online jak i offline były angażujące, kreatywne i profesjonalne. Podpowiem jak pozbyć się tremy i zapanować nad strachem związanym z wystąpieniami przed kamerą.

📌 Wystąpienia publiczne wywołują u ludzi różne emocje, często budzą w nas lęk i wiążą się z silnym stresem. Okazuje się, że dzięki paru prostym technikom oraz rytuałom każdy z nas jest w stanie przemawiać. Przedstawię Ci parę prostych technik pamięciowych oraz technik mentalnych mindfulness, czyli treningu uważności, które usprawnią Twoje przemówienia publiczne. 

📌 Spotkania online przysparzają również bardzo nieoczekiwane problemów, a mianowicie chaos i zdezorientowanie uczestników. Dlatego podczas warsztatów nauczysz się również planować swoje spotkania i webinary. Stworzyłam dla Ciebie poradnik wystąpień publicznych i checkliste webinarów, które otrzymasz ode mnie w prezencie!

📌 Dzięki szkoleniu ze mną będziesz mógł/a skoncentrować się na rozmowie, zamiast na technicznych aspektach takich jak dźwięk, oświetlenie i kamera. Skoncentrujemy się na funkcjonalności i wygodzie użytkowania.

Ale to nie koniec!

📌 Nauczę Cię montować filmiki, zademonstruje różne programy i aplikacje od prostego Adobe Premiere Rush czy InShot, po bardziej skomplikowane takie jak np. Adobe Premiere Pro. Dzięki temu w prosty i szybki sposób poprawisz obraz i dźwięk swoich nagrań.

📌 Pokaże Ci jak założyć kanał na YouTube, zwrócę Twoją uwagę na ważne aspekty, które wpłyną na Twoją widoczność na tym portalu. Wytłumaczę czym jest Studio YouTube i do czego służy.

📌 Przeprowadzę Cię krok po kroku przez media społecznościowe takie jak Facebook, Instagram i LinkedIn, pokaże Ci jak zacząć prowadzić kreatywne, wartościowe i pełne emocji live’y oraz zbudować swoja markę osobistą.

📌 Odwiedź moją stronę poświęconą fotografii ➡️ magdalena-photo.com

📌 Zapraszam Cię też do subskrybowania mojego kanału na YouTube oraz śledzenia kont na Instagramie oraz Facebooku.